Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil

Kto może stosować olejek do włosów Alterna Bmboo Smooth Kendi Oil?

Olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil polecany jest wszystkim tym, którzy liczą na wzmocnienie, wygładzenie i nawilżenie swojej fryzury. Kosmetyk przyda się również tym, których pasemka wymagają odżywienia i intensywnej kuracji. Produkt jest świetny do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych oraz tych o średniej długości.

Jakie działanie ma olejek do włosów Alterna Bmboo Smooth Kendi Oil?

Olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil ma działanie antyrodnikowe. Chroni skórę głowy i pasemka przed zanieczyszczeniami środowiska, promieniowaniem słonecznym, wolnymi rodnikami i innymi negatywnie działającymi substancjami. Co więcej, kosmetyk ujarzmia pasemka, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, pomaga w układaniu fryzury. Dostarcza wielu składników odżywczych w postaci kwasów tłuszczowych Omega-3, Omega-6 i Omega-9. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną i zabezpiecza przed gorącym powietrzem suszarki lub prostownicy.

Stosowanie olejku do włosów Alterna Bmboo Smooth Kendi Oil.

Olejek Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil stosuje się na czyste i wilgotne włosy. Aplikacje przeprowadzaj raz lub dwa razy w tygodniu. Podczas każdej z nich stosuj od czterech do sześciu kropli produktu. Czy wiesz, że olejek Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil możesz stosować jako kurację wzmacniającą? W tym celu na czyste i suche włosy wetrzyj około 10 kropli i pozostaw na noc.

Rankiem dokładnie umyj głowę delikatnym szamponem.

Jaki jest skład olejku do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil?

Olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil zawiera ekstrakt z bambusa, olejek Kendi i tokoferol. Te substancje dbają o prawidłowe nawilżenie, są źródłem wielu witamin i minerałów, chronią włosy przed wolnymi rodnikami, wygładzają i upiększają pasemka. W olejku do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Oil nie znajdziesz natomiast parabenów, glutenu, olejów mineralnych, parafiny i innych szkodliwych substancji.

Plusy:
  • nie zawiera sztucznych substancji
  • bogaty w kwasy tłuszczowe
  • zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się
  • chroni przed działaniem wysokiej temperatury
  • olejek można stosować jako intensywną kurację
  • bardzo łatwa aplikacja
Minusy:
  • polecany tylko do włosów cienkich i delikatnych
  • mała pojemność
  • na efekty trzeba długo czekać