Davines OI Oil

Kto może stosować olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil mogą stosować wszystkie dziewczyny niezależnie od długości, grubości, koloru i tego, jak bardzo ich pasemka są zniszczone. Ponadto, jeśli twoje włosy są suche, uszkodzone, puszą się podczas deszczu lub zaraz po myciu, to olejek Davines OI Oil jest jak najbardziej dla ciebie. Co ciekawe, przyda się też wtedy, gdy chcesz ułożyć lub utrwalić fryzurę.

Jakie działanie ma olejek do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil ma wszechstronne działanie. Wpływa na kondycję i włosów, i skóry głowy. Nadaje im blasku i jedwabistej miękkości. Ma lekką formułę, która natychmiast wchłania się, nie obciąża i nie skleja pasemek. Produkt ułatwia szczotkowanie, ujarzmia kosmyki i przyspiesza stylizację. Tworzy ochronną barierę, dzięki czemu suszenie i prostowanie nie wpływają negatywnie na kondycję i nie uszkadzają struktury włosów. Składniki zawarte w olejku do włosów Davines OI Oil mają działanie antyrodnikowe i przeciwutleniające.

Wzmacniają włosy, zapobiegają przedwczesnemu siwieniu i nawilżają skórę głowy.

Stosowanie olejku do włosów Davines OI Oil.

Olejek do włosów Davines OI Oil przed zaaplikowaniem rozgrzej w dłoniach. Następnie wetrzyj w czyste i wilgotne pasemka, od połowy długości aż po same końce. Poczekaj chwilę, aby produkt wchłonął się; nie spłukuj go. Ilość nałożonego olejku uzależniona jest od długości i grubości włosów. Uważaj, aby nie nakładać zbyt dużej dawki olejku Davines OI Oil – mogłabyś rozregulować pracę gruczołów łojowych.

Jaki jest skład olejku do włosów Davines OI Oil?

Olejek do włosów Davines OI Oil zawiera mieszankę silikonowych olejków, które tworzą ochronną warstwę, ułatwiają szczotkowanie i zabezpieczają przed promieniami UV. W kosmetyku znajdziemy również olejek roucou. Ta substancja bogata jest w antyoksydanty i beta-karoteny. Dzięki nim włosy są elastyczne i zachowują piękny kolor, skóra głowy zaś jest dogłębnie nawilżona.

Plusy:
  • olejku nie spłukuje się po aplikacji
  • chroni przez promieniami UV
  • ułatwia szczotkowanie
  • zwalcza wolne rodniki
  • ma lekką konsystencję
  • zmiękcza i nawilża włosy
Minusy:
  • zawiera tylko jeden olejek
  • jest trudno dostępny