Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir

Kto może stosować olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir?

Olejek Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir przeznaczony jest do włosów farbowanych, zniszczonych i suchych. Jeżeli często zmieniasz kolor pasemek, to zapewnij im ochronę, stosując właśnie ten kosmetyk. Z pewnością podkreśli pasemka i refleksy.

Jakie działanie ma olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir?

Olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir ma działanie nabłyszczające i nawilżające. Zabezpiecza naturalny i sztuczny kolor włosów, przedłuża trwałość położnej na pasemka farby, wydobywa z refleksów ich piękny blask. Jeżeli zależy ci na pięknej fryzurze, olejek stosuj systematycznie. Czy wiesz, że produkt zapewni twoim pasemkom ochronę podczas suszenia i prostowania?

Zabezpieczy je przed wysoką temperaturą, wysuszającymi składnikami z preparatów stylizujących i niewłaściwym szczotkowaniem.

Stosowanie olejku do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir.

Olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir stosuje się zarówno przed, jak i po stylizacji na gorąco, w celu lepszego i szybszego rozczesywania oraz skrócenia czasu suszenia.  Co więcej, produkt nakłada się po koloryzacji, ale przed myciem głowy. W ten sposób barwniki farby nie zostaną wypłukane, lecz pozostaną we wnętrzu włosów. Olejek Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir nakłada się też na wilgotne pasemka po to, by je wygładzić i podkreślić nowo nałożony kolor. Kosmetyk przyda się także do wykończenia i wystylizowania fryzury.

Jaki jest skład olejku do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir?

Olejek do włosów Essence Ultime Diamond Color & Radiance Oil Elixir zawiera dwa silikony i olejki roślinne: słonecznikowy i z pestek brzoskwini. Nie znajdziesz w nim natomiast sztucznych substancji, takich jak: nikiel, parabeny, gluten, lanolina i alergeny.

Plusy:
  • nabłyszcza włosy
  • podkreśla kolor farbowanych włosów i pasemek
  • zawiera dwa olejki roślinne: słonecznikowy i z pestek brzoskwini
  • olejek ułatwia modelowanie włosów
  • chroni przed wysoką temperaturą
Minusy:
  • zawiera kilka silikonów
  • mała pojemność opakowania
  • najlepiej działa w połączeniu z innymi produktami tej marki
  • na efekty trzeba poczekać dość długo