Garnier Fructis Odżywienie i Blask

Kto może stosować olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask?

Olejek Garnier Fructis Odżywienie i Blask polecany jest do włosów suchych i zniszczonych. Jeżeli zależy ci na tym, aby jak najszybciej zregenerować i nawilżyć pasemka, to ten produkt jest właśnie dla ciebie. Poza tym, zadba o wrażliwą i suchą skórę głowy.

Jakie działanie ma olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask?

Olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask ma działanie odbudowujące i upiększające. Zregeneruje rozdwojone końcówki, nawilży przesuszone pasemka i uzupełni ubytki w strukturze włosów. Co więcej, produkt da niesamowity blask i zmiękczy pasemka. Szczotkowanie i suszenie nie będą już dla ciebie takie uciążliwe i nieprzyjemne. Olejek Garnier Fructis Odżywienie i Blask tworzy wokół każdego włosa zabezpieczającą warstwę. Konsystencja kosmetyku jest lekka, dlatego bez przeszkód możesz używać go podczas codziennej pielęgnacji. Produkt nie obciąży twoich włosów, nie sklei i nie pozostawi na ich powierzchni tłustej powłoczki.

Stosowanie olejku do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask.

Olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask stosuje się przed lub po myciu głowy. Kilka kropel kosmetyku nanieś na pasemka i dokładnie wetrzyj. Po upływie około dwóch godzin produkt zmyj delikatnym szamponem, a włosy wysusz lub pozostaw do wyschnięcia.

Olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask można stosować w celu nabłyszczenia i wygładzenia wysuszonych pasemek.

Jaki jest skład olejku do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask?

Olejek do włosów Garnier Fructis Odżywienie i Blask zawiera olejek kameliowy i olejek arganowy. Pierwszy z nich szybko wchłania się we włosy, odżywia i ma właściwości antyoksydacyjne. Drugi składnik, olejek arganowy, nawilża, chroni przed działaniem promieni UV, wzmacnia i zapewnia włosom niesamowity blask.

Plusy:
  • zapewnia włosom niesamowity blask
  • pomocny przy stylizowaniu fryzur
  • zawiera naturalne składniki
  • szybka i prosta aplikacja
  • nie obciąża włosów
Minusy:
  • polecany jest tylko do włosów suchych i zniszczonych
  • mdły i intensywny zapach
  • olejek arganowy i kameliowy nie są polecane do każdej porowatości włosów
  • nie należy stosować go na przetłuszczającą się skórę głowy