Moroccanoil Treatment Light

Kto może stosować olejek do włosów Moroccanoil Treatment Light?

Olejek Moroccanoil Treatment Light polecany jest do włosów cienkich, osłabionych, zniszczonych i pozbawionych objętości. Pomoże wszystkim tym, którzy farbują pasemka na jasne kolory lub często je rozjaśniają. Przyda się także kobietom z siwymi włosami i starzejącą się skórą głowy.

Jakie działanie ma olejek do włosów Moroccanoil Treatment Light?

Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Light działa zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Sprawia, że pasemka stają się zdrowe, mocne i piękne. Już po pierwszej aplikacji będą gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Dzięki kosmetykowi szczotkowanie i suszenie włosów będzie o wiele łatwiejsze. Co więcej, Moroccanoil Treatment Light zawiera naturalne antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki, zapobiegają wypadaniu włosów i przedwczesnemu starzeniu się.

Zawarty w produkcie olejek arganowy dostarcza wielu składników odżywczych, witamin i mikroelementów.

Stosowanie olejku do włosów Moroccanoil Treatment Light.

Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Light można stosować jako samodzielny kosmetyk lub dodatek do innych produktów pielęgnacyjnych. Świetnie sprawdzi się w obu tych zadaniach. Na czyste i wilgotne pasemka zaaplikuj jedną lub dwie pompki, a następnie dokładnie je wetrzyj. Pasemka wysusz lub pozwól im wyschnąć samodzielnie. Jeżeli chcesz zregenerować rozdwojone końcówki i zapewnić włosom zdrowy blask, olejek Moroccanoil Treatment Light nanieś po umyciu i wysuszeniu głowy. Kilka kropel kosmetyku równie dobrze możesz dodać do swojej ulubionej maseczki lub odżywki.

Jaki jest skład olejku do włosów Moroccanoil Treatment Light?

Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Light zawiera olejek arganowy. Ten składnik bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), które przyczyniają się do poprawnego funkcjonowania oraz zapewniają skórze głowy i pasemkom prawidłową kondycję. Ponadto, w kosmetyku znajdziesz także witaminę E zwalczającą wolne rodniki i przedłużającą młody wygląd włosów i skóry głowy.

Plusy:
  • zawiera witaminę E, przeciwutleniacze i filtry przeciw słoneczne
  • wzmacnia i regeneruje
  • polecany do włosów farbowanych i cienkich
  • zwalcza wolne rodniki
  • opóźnia procesy starzeniowe
  • wygładza i nawilża pasemka
  • łatwa aplikacja
  • duża pojemność opakowania
Minusy:
  • szkoda że zawiera tylko jeden olejek