Olejek do włosów Nanoil

 

Olejek do włosów Nanoil

Kto może stosować olejek do włosów Nanoil?

Olejek Nanoil polecany jest każdemu, kto chce w profesjonalny sposób zadbać o włosy i skórę głowy. Produktu mogą używać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeżeli masz włosy niskoporowate, średnioporowate lub wysokoporowate, to olejek Nanoil wypielęgnuje je.

Jakie działanie ma olejek do włosów Nanoil?

Olejek Nanoil działa na wewnętrzne i na zewnętrzne struktury włosów. Zada także o skórę głowy, dostarczając jej wielu unikalnych składników. Olejek do włosów niskoporowatych ułatwia modelowanie fryzury, podwaja jej objętość i chroni kolor pasemek przed blaknięciem. Ponadto zapobiega uszkodzeniom włosów i zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników pochodzących ze środowiska zewnętrznego. Olejek do włosów średnioporowatych reguluje pracę gruczołów łojowych, leczy łupież i łagodzi podrażnienia skóry głowy. Regeneruje zniszczone końcówki włosów, zapewnia blask i redukuje elektryzowanie się pasemek. Olejek do włosów wysokoporowatych nawilża, wygładza i nabłyszcza pasemka.

Chroni przed wysoką temperaturą, wolnymi rodnikami, detergentami i nieprawidłową pielęgnacją.

Stosowanie olejku do włosów Nanoil?

Aplikowanie olejku do włosów Nanoil jest bardzo łatwe. Odpowiednią ilość kosmetyku wystarczy wmasować w pasemka lub skórę głowy. Dzięki lekkiej konsystencji produkt szybko wchłonie się i nie pozostawi tłustej warstwy. Nanoil możesz również dodać do innych preparatów pielęgnacyjnych.

Jaki jest skład olejku do włosów Nanoil?

Skład każdego z rodzajów Nanoil został tak dobrany, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom włosów niskoporowatych, średnioporowatych i wysokoporowatych. W olejku do włosów niskoporowatych znajdują się: olej sosnowy, olej kokosowy, olej arganowy, olej rycynowy, masło Shea, olej marakuja, olej babassu, olej monoi, masło cupuacu, panthenol, witaminy A i E, kerastim, baicapil, filtr UV. Olejek do włosów wysokoporowatych Nanoil zawiera: olej migdałowy, olej arganowy, olej z wiesiołka, olej z awokado, olej marakuja, olej z nasion bawełny, panthenol, keratyna, lanolina, jedwab, kerastim, baicapil, filtr UV, witamina E. Olejek do włosów średnioporowatych ma w składzie: olej makadamia, olej arganowy, olej marula, olej jojoba, olej marakuja, olej kokosowy, kerastim, baicapil, jedwab, filtr UV, witaminy A i E.

Plusy:
  • powstały trzy rodzaje olejku: do włosów nisko-, średnio- i wysokoporowatych
  • zawiera naturalne olejki, witaminy i wiele innych cennych składników
  • dba o włosy i o skórę głowy
  • można go aplikować na dużo różnorodnych sposobów
  • zapobiega wypadaniu włosów, reguluje wydzielanie sebum i przeciwdziała pojawianiu się łupieżu
  • odbudowuje rozdwojone końcówki, nawilża pasemka i odżywia cebulki włosowe
  • zapewnia blask, wygładza spuszone i elektryzujące się włosy oraz sprawia, że pasemka są miękkie w dotyku
  • duża 100 ml butelka wystarczy na długą kurację
Minusy:
  • butelka wypełniona po brzegi olejkiem jest dość ciężka